<<>>
Kalkata Fest
Faši: Jiříku zlomila jsem doutník...
>> Jiřík: Ale ty jsi kráva...
Martin: Kolik bereš prutů?
>> Tomáš: No, jeden dlouhej, tvrdej...
Mega chalupa
29. - 31. 8. 2005
Tykvička: Popatlali si obličejem bahno.
Mega: Tak co budeme točit?
>> Průser: Gambrinus...
Nápad: Tři odpadky pro Popelnici
Průser: No a jdu na záchod a nemůzu ho najít...
Ondra: Tady je vidět jak jsou chlapi blbí, vždycky se zamilujou do tý největší krávy.
Faší: Tak co? Jdem píchat?
Mega: Jezdila jsem se soudem na koníčkovi a pak jsem z něho spadla.
Mega S mírou jsem si hrála s hezkejma kozičkama v seně.
Mimochodem vzpomínáme na:
Harryho
Janičku (s fialovejma vláskama)
Mechova
A na ty co jsme zapoměli se omlouváme.
- 15 -
<<>>
© Sláva 2006. Veškeré materiály na tomto webu podléhají přísnému utajení. Jejich další šíření, kopírování, distribuování na jakémkoliv multimediálním nosiči, jakožto i veřejná produkce se přísně zakazuje. Dodatek: všechny události na těchto stránkách jsou pravdivé a podle skutečných událostí.