H@čko
<<>>

Kalkata Fest


  • Faši: Jiříku zlomila jsem doutník...
    >> Jiřík: Ale ty jsi kráva...
  • Martin: Kolik bereš prutů?
    >> Tomáš: No, jeden dlouhej, tvrdej...



    Mega chalupa


    29. - 31. 8. 2005

  • Tykvička: Popatlali si obličejem bahno.
  • Mega: Tak co budeme točit?
    >> Průser: Gambrinus...

    Nápad: Tři odpadky pro Popelnici

  • Průser: No a jdu na záchod a nemůzu ho najít...
  • Ondra: Tady je vidět jak jsou chlapi blbí, vždycky se zamilujou do tý největší krávy.
  • Faší: Tak co? Jdem píchat?
  • Mega: Jezdila jsem se soudem na koníčkovi a pak jsem z něho spadla.
  • Mega S mírou jsem si hrála s hezkejma kozičkama v seně.

    Mimochodem vzpomínáme na:
    Harryho
    Janičku (s fialovejma vláskama)
    Mechova

    A na ty co jsme zapoměli se omlouváme.
    - 15 -
  • <<>>
    © Sláva 2006. Veškeré materiály na tomto webu podléhají přísnému utajení. Jejich další šíření, kopírování, distribuování na jakémkoliv multimediálním nosiči, jakožto i veřejná produkce se přísně zakazuje. Dodatek: všechny události na těchto stránkách jsou pravdivé a podle skutečných událostí.