H@čko
<<>>

Skwotní výprava


13. - 16. 3. 2006

12. 3.
Den první méně jedna - Precestovní
Esemes od Eniny informuje všechny členy výpravy, že Faši změnila orientaci a ochořela, následkem čehož se ona (Enina) stává lídrem. Průser komentuje: "Tož koukám, že sme v pěkný prdeli..."

Členové skwotní výpravy:
Jiřík
Eny
Tomáš
Sláva
Průser
Řinečka

13. 3.
Den první - Cestovní, zabydlovací
O půl druhé odjezd z autobusového nádraží směr Horní Maršov. Tomáš sděluje své zážitky z půjčování lyží: ráno si je vyrazil v osm hodin zamluvit. Otevírali v devět. V poledne si je šel vyzvednout. Otevírali v jednu. Přesto autobus stíhá.
Cesta autobusem bez problémů. Za volantem nerudný řidič. Enina poprvé vytahuje pletiva .
V cíli se setkáváme s Jiříkem, který nás vede do Skwotu. Zakládáme černou skládku na stole, sestaveném ze dvou postelí. Celkem dobře se asimilujeme. Průser poprvé vytahuje knížku (!!!), Tomáš mlíčí. Rozvíjíme teorii hliníku a demence, která se na další dny stává ústředním motivem našich rozhovorů.
Hlad. Hledáme obchod. Řina tvrdí, že jeden zahlédla cestou do Skwotu. Po delším hledání stojíme před domem s cedulí "Velkoobchod s potravinami". Řina tvrdí, že je to ono. Vzhledem k tomu, že přede dveřmi ležela kompaktní metrová vrstva sněhu a dům měl zalepená okna, jsme se rozhodli hledat obživu jinde. Při každé další cestě kolem tohoto "podniku" jsme se však nikdy neopoměli Řinečky otázat, zda si nechce něco koupit .
K večeři připravujeme za decentního osvětlení guláš. Nikdo si zatím nestěžuje. Zbytek guláše posíláme snouborďáckému pokoji. Ani tam si nikdo nestěžuje.
Voláme Monice. Monika je mimo dosah. Dohadujeme se, kam se pojede lyžovat. Vítězí Pec v poměru 5:1 nad Černou horou.

14. 3.
Den druhý - Sportovně-relaxační
Hned po ránu první negativní reference na guláš od Průsera. Náš budíček v 7.00 nesou ostatní nečlenové výpravy spící v našem pokoji těžce. Nemají pochopení pro naše sportovní nadšení.
Skibus odjíždí v 8.30. Ze Skwotu vyrážíme v 8.27. Míjí nás červený autobus (dále zvaný "Zlý řidič"). Běžíme. Zlý řidič nás nechává doběhnout na zastávku, pak zavírá dveře. Než mu stačíme objet bus hůlkou, zbaběle odjíždí.
V 8.30 přijíždí červeno-bílý bus (dále "Hodný řidič"), kterým cestujeme do Pece. Meteo: zataženo, lehké sněžení, 5cm čerstvého sněhu.
Lyžujeme, Jiřík učí carvingový oblouk. Snaha by se našla.
Tomáš sebevrah...
Prodáváme jízdenky á 300Kč, vracíme se, válíme si šunky. K večeři smažíme sekanou. Paříme člověče. Pak navštěvujeme Matýska. Lehce zmatená, humanitně zaměřená servírka Cipovi potvrzuje teorii cipa.
- 23 -
<<>>
© Sláva 2006. Veškeré materiály na tomto webu podléhají přísnému utajení. Jejich další šíření, kopírování, distribuování na jakémkoliv multimediálním nosiči, jakožto i veřejná produkce se přísně zakazuje. Dodatek: všechny události na těchto stránkách jsou pravdivé a podle skutečných událostí.