H@čko
<<>>

ÚVOD ANEB JEDEM, NEJEDEM, JEDEM, NEJEDEM, JEDEM, NEJEDEM...
... JDEME SE OŽRAT (Janička)...


JEDÉÉÉM!!!


  • Není odvoz od Mechováků
  • Potenciální odvoz od Fašouna
  • Voláme Jiříkovi - nic
  • Máme loď - děravou
  • Voláme Jiříkovi
  • Mechováci nejedou
  • Voláme Jiříkovi
  • Mechováci jedou od pondělí
  • Voláme
  • Málo vody
  • Voláme
  • Fašounův jistý odvoz není, rozdíl 2,5m "nevadí"
  • Voláme
  • Tak vlastně vadí
  • Ruší se voda, jedeme na kola
  • Voláme
  • Jdeme se ožrat, ruší se vše
  • ODVOZ!!! (Průser koume, že má doma dvě zahrádky na auto, a Mára nemůže vykoumat, že má doma tatrovku )
  • Tequila (i Průser - dopsal: Průser)
  • Janu chce udělat Průser
  • Balíme
    - napsala Faši -


Doplňující poznámka: Jana měla 1 pivo
- napsal Průser -
- 3 -
<<>>
© Sláva 2006. Veškeré materiály na tomto webu podléhají přísnému utajení. Jejich další šíření, kopírování, distribuování na jakémkoliv multimediálním nosiči, jakožto i veřejná produkce se přísně zakazuje. Dodatek: všechny události na těchto stránkách jsou pravdivé a podle skutečných událostí.